SZKOLENIA WEWNĘTRZNE
Szkolenia wewnętrzne tworzone są na indywidualne potrzeby Klienta oraz w całości dopasowane do oczekiwań Klienta oraz obszaru jego działalności, co gwarantuje osiągnięcie pełnego sukcesu.

BusinessHouse oferuje Państwu przeprowadzenie szkoleń wewnętrznych, które będą dostosowane do wymagań przedsiębiorstwa pod względem programu, metod szkoleniowych, miejsca oraz czasu.

Program szkoleń wewnętrznych jest „szyty na miarę” a jego powstanie poprzedza pogłębiona analiza potrzeb szkoleniowych oraz konsultacje z Klientem, dzięki czemu możemy poznać cel i spodziewane efekty projektu.

Po identyfikacji Państwa potrzeb szkoleniowych wraz z doświadczonymi ekspertami i specjalistami przygotowujemy dla Państwa program szkolenia, dobieramy metody pracy, materiały szkoleniowe oraz inne pomoce dydaktyczne.

Do badania oceny i skuteczności zakończonego szkolenia wykorzystujemy ankietę składającą się z oceny wiadomości trenera, jego przygotowania do zajęć oraz sposobu prowadzenia szkolenia.

Na zakończenie otrzymują Państwo raport, w którym zamieszczone są wnioski trenera dotyczące przebiegu szkolenia, stopnia realizacji programu i charakterystyki grupy oraz sugerowanych tematów w przyszłości.


Newsletter

Nowe informacje
na stronach prosto
na twoją skrzynk
ę

NEWSLETTER

SZKOLENIA
OTWARTE

Szkolenia dostępne
dla przedstawicieli różnych firm i regionów

szkolenia otwarte

SZKOLENIA
WEWNĘTRZNE

Szkolenia "szyte na
miare" pod indywidualne potrzeby klienta

szkolenia wewnętrzne