PartneR
Miesięcznik Modern Office Manager to pismo skierowane do office managerów, dyrektorów administracyjnych i innych osób, organizujących pracę biur i odpowiadających za ich sprawne funkcjonowanie. To ciekawa grupa zawodowa o bardzo szerokim zakresie obowiązków - ludzie aktywni, którzy stale muszą być otwarci na nowości, poruszać się wśród nich i wybrać dla swej firmy najkorzystniejsze rozwiązania.

Celem miesięcznika jest tworzenie pisma interesującego, przynoszącego co miesiąc wiele ciekawych informacji, mogących pomóc w codziennej pracy - a więc przede wszystkim nowości w dziedzinie sprzętu i wyposażenia biura, outsourcing różnego rodzaju usług i sfer działalności firmy. W każdym numerze zamieszczane są także różnorodne wiadomości z życia firm - a więc informacje o zmianach personalnych na kluczowych stanowiskach, o ważniejszych podpisanych kontraktach, jubileuszach, konferencjach i spotkaniach.

Prezentujemy także rozmowy z office managerami i kierownikami administracyjnymi różnych - mniejszych i większych firm - którzy dzielą się na naszych łamach swoimi doświadczeniami zawodowymi.

SZKOLENIA
WEWNĘTRZNE

Szkolenia "szyte na miare" pod indywidualne potrzeby klienta

szkolenia wewnętrzne

SZKOLENIA
OTWARTE

Szkolenia dostępne
dla przedstawicieli różnych firm i regionów

szkolenia otwarte

Newsletter

Nowe informacje
na stronach prosto
na twoją skrzynkę

szkolenia indywidualne