PartneR
Firma BV Kontakty Międzynarodowe Sp z o.o. to niezależna grupa biznesowa, która istnieje na rynku nowoczesnych usług komunikacji marketingowej już od 1999 roku. W skład firmy BV Kontakty Międzynarodowe wchodzą portale www:

OPENKontakt.com - Największa w Polsce Giełda Biznes Ofert; Portal OPENKontakt.com został stworzony i zaprojektowany aby ułatwić nawiązywanie pierwszego kontaktu firmom usługowym i handlowym z Polski jak również z całego świata. Największa Giełda Biznes Ofert jest dostępna na 88 współpracujących portalach. Odwiedzający portal mają do dyspozycji 2 000 000 ofert w czterech wersjach językowych. Dziennie z usług portalu korzysta ponad 100 000 użytkowników, do których trafić może twoja reklama. Portal oferuje również różnego rodzaju badania rynku i opinii publicznej w okazyjnych cenach.

Banner 2 Businnes - Pierwszy bezpłatny systemem wymiany bannerów (reklamy graficznej) wyłącznie dla stron www firm i instytucji.

Szu.pl - System hostingowy

Wykorzystując nowoczesne technologie pomagamy naszym klientom w nawiązaniu kontaktów z innymi firmami na całym świecie i dbamy o ich wizerunek w internecie.”

SZKOLENIA
WEWNĘTRZNE

Szkolenia "szyte na miare" pod indywidualne potrzeby klienta

szkolenia wewnętrzne

SZKOLENIA
OTWARTE

Szkolenia dostępne
dla przedstawicieli różnych firm i regionów

szkolenia otwarte

Newsletter

Nowe informacje
na stronach prosto
na twoją skrzynkę

szkolenia indywidualne