PartneR
Money.pl to najpopularniejszy portal finansowy w polskim internecie oraz największa w kraju platforma oferująca produkty i usługi finansowe on-line. Dzięki oglądalności na poziomie 1 230 232 użytkowników w marcu 2006r. (wg standardu badań polskiego internetu Megapanel PBI/Gemius), Money.pl jest liderem wśród portali finansowych i biznesowych w Polsce.

Money.pl w unikalny sposób łączy w sobie:

Money Serwis Finansowy – www.money.pl


Jest to najpopularniejsza, bezpłatna "gazeta" finansowo - gospodarcza w polskiej sieci. To rzetelne i wyczerpujące źródło informacji o gospodarce, pieniądzach, giełdach, bankach, funduszach, emeryturach, podatkach, ubezpieczeniach.

Dużym atutem Money.pl są bogate, kilkunastoletnie zasoby archiwalne, w których zgromadzone zostały notowania giełdowe, notowania funduszy, kursów walut, dane statystyczne opisujące gospodarkę. W portalu można znaleźć także liczne narzędzia pomocne przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych oraz ułatwiające poruszanie się po ofertach produktów finansowych, takie jak zestawienia porównawcze czy profilowane portfele inwestycyjne.

Money Produkty Finansowe – www.direct.money.pl

Platforma transakcyjna Money.pl to największy market finansowy w polskim internecie. Za jej pośrednictwem swoje produkty i usługi finansowe sprzedaje ponad 40 największych instytucji finansowych w Polsce, m.in. BRE Bank (Multibank, mBank), PKO BP, Deutsche Bank, ING Bank Śląski, GE Bank Mieszkaniowy, Lukas Bank, Commercial Union, EFL, VB Leasing i inne.

Money dla Firm – www.msp.money.pl

Jest to wydzielony serwis dla małych i średnich przedsiębiorstw. Stanowi wyczerpujące kompendium wiedzy dla przedsiębiorców. Zawiera: zbiór aktów prawnych, formularze, wzory pism, kalkulatory, bazy danych, praktyczne poradniki, bieżące informacje biznesowe oraz informacje o programach pomocowych Unii Europejskiej adresowanych do małych i średnich firm.

Serwis dla firm odwiedza w chwili obecnej około 200 tys. użytkowników (real users) miesięcznie. Posiada on jeden z najlepszych profili biznesowych w Polsce – większość użytkowników to przedsiębiorcy, kadra kierownicza, działy finansowe, księgowość.

SZKOLENIA
WEWNĘTRZNE

Szkolenia "szyte na miare" pod indywidualne potrzeby klienta

szkolenia wewnętrzne

SZKOLENIA
OTWARTE

Szkolenia dostępne
dla przedstawicieli różnych firm i regionów

szkolenia otwarte

Newsletter

Nowe informacje
na stronach prosto
na twoją skrzynkę

szkolenia indywidualne