PartneR
Miesięcznik „Monitor Rachunkowości i Finansów” to specjalistyczne pismo wyjaśniające kluczowe i strategiczne zagadnienia z zakresu rachunkowości finansowej, zarządczej, audytu, controllingu, zarządzania finansami oraz podatków.

Czasopismo przedstawia powiązania rachunkowości finansowej i zarządczej wykorzystywane w zarządzaniu przedsiębiorstwem w warunkach polskiej gospodarki. Popularyzuje sprawdzone rozwiązania, oparte na Międzynarodowych Standardach Rachunkowości, które w Europie nabierają coraz większego znaczenia.

Pismo gwarantuje wysoki poziom merytoryczny dzięki współpracy z gronem uznanych autorów oraz z firmami doradczymi i audytorskimi.

Grupę odbiorców „Monitora Rachunkowości i Finansów” tworzą: dyrektorzy finansowi, główni księgowi, przedsiębiorcy, biegli rewidenci, doradcy podatkowi, osoby zajmujące się controllingiem, oraz osoby, które interesują się tematyką rachunkowości, podatków i finansów.

Czytelnicy pisma otrzymują je w większości w formie prenumeraty, natomiast pozostałe egzemplarze można nabyć w specjalistycznych księgarniach, a także w sieciach salonów prasowych, na terenie całego kraju.

SZKOLENIA
WEWNĘTRZNE

Szkolenia "szyte na miare" pod indywidualne potrzeby klienta

szkolenia wewnętrzne

SZKOLENIA
OTWARTE

Szkolenia dostępne
dla przedstawicieli różnych firm i regionów

szkolenia otwarte

Newsletter

Nowe informacje
na stronach prosto
na twoją skrzynkę

szkolenia indywidualne