PartneR

Fundacja InternetPR.pl powstała by zarządzać oraz rozwijać działalność największego polskiego serwisu społecznościowego skupiającego specjalistów zajmujących się public relations. Jesteśmy społecznością, którą łączy wizja silnej i nowoczesnej branży PR w Polsce.

Fundacja InternetPR.pl działa na rzecz rozwoju branży PR w Polsce, integrując środowisko, promując wysokie standardy zawodowe i etyczne oraz udostępniając specjalistom PR platformy bezpośredniej komunikacji.

Najważniejsze narzędzie to działające od 2002 roku vortal i lista dyskusyjna www.internetPR.pl, skupiające ponad 3000 osób zajmujących się i zainteresowanych public relations. Fundacja podejmuje – samodzielnie i z partnerami – także inne projekty, jak Rewolucja w Komunikacji (seminaria poświęcone nowym trendom w komunikacji), Czwartki na Foksal (publiczne spotkania polityków, dziennikarzy i PR-owców) i Po Robocie (cotygodniowe, nieformalne spotkania integracyjne). Stworzyła i prowadzi Forum Komunikacji Finansowej (www.fkf.pl) – system ujednolicenia standardów danych podawanych mediom przez instytucje finansowe. Uruchomiła własny system blogów. Fundacja patronuje licznym inicjatywom edukacyjnym, w tym uczelnianym. Najważniejsza z nich to warszawskie PR Forum ZFPR i rzeszowski Kongres PR, na którym internetPR.pl jest gospodarzem jednego dnia.

Fundacja jest współzałożycielem Rady Etyki Public Relations.

Newsletter

Nowe informacje
na stronach prosto
na twoją skrzynk
ę

NEWSLETTER

SZKOLENIA
OTWARTE

Szkolenia dostępne
dla przedstawicieli różnych firm i regionów

szkolenia otwarte

SZKOLENIA
WEWNĘTRZNE

Szkolenia "szyte na
miare" pod indywidualne potrzeby klienta

szkolenia wewnętrzne